Recenze

A nesmí chybět pár recenzí od našich zákazníků, které jsme dostaly mailem či SMS 

Perníčky:

1) Ve středu jsem u vás vyzvedávala perníková srdce pro paní učitelky "Chce to velké srdce učit malé žáčky". Dneska jsme srdíčka předali a musím říct, že jedno oko nezůstalo suché:) Radovali jsme se nad nimi tedy už doma v rodinném kruhu, protože byla opravdu překrásná, ale že tak dojmou paní učitelky, to jsem vůbec nečekala! Tak jsem si říkala, že vám musím ještě napsat a moc poděkovat za krásnou a pečlivou práci, kterou umíte udělat tolik radosti. Mějte se hezky a ať se daří! Jsem od teď vaše chodící reklama:)   Hana J.

2) Děkujeme za perníčky. To je krása. Máte zlaté ručičky!!!  Pavla Ch.

3) Vďaka!!! Moc sa mi páči ako sú medovníčky ozdobené. Aj to balenie a všetko! Sú skutočne také profesionálne!!!   Ivana L.

4) Mockrát děkuji za krásné perníčky. Na svatbě se moc líbily i chutnaly. Barbora H.

5) Velmi děkuji za úžasné perníčky, které mají ohromný úspěch všude kam je přinesu!!! Míša K.

6) Přeji krásnou neděli a posílám poděkování za vánoční perníčky. Máte je nejen krásné, ale i chuťově výborné. Akorát měkké, prostě úžasné!!!  Bára Č.

7) Dnes jsem si přivezla domů vaše překrásné perníčky. Rozplývám se tady nad tou krásou a říkám si, že to je úplná škoda je jíst. Moc Vám děkujeme. Hanka J.

8) Děkujeme za perníčky. Jsou dokonalé. Doma jsme ani minutku nevydrželi a hned jsme jeden snědli a byl opravdu vynikající. Ty ostatní máme vystavené. Děkujeme. Simona J.

9) Děkuji za dodávku perníčků! Šéfka už stihla jeden sníst a hlásila, že jsou výborné. Děkuji moc, ráda jsem s Vámi spolupracovala!!! Dita Z. 

10) Perníčky dorazily a jsou naprosto úúúúúúúúúžasný!!!! Jsem nadšená, nevím, jestli vůbec vydržím do prvního prosince, než dětem dám ty ryby-)))) teď v týdnu otestujeme koníky na svatého Martina.  Lucie M. 

10)  Velice děkuji za dodané perníčky. Vypadají moc hezky, a ještě lépe chutnají. Původně jsem chtěl ochutnat jen jeden, ale nakonec jsem snědl všechny najednou:)  Libor H.

11) Moc děkuji za dodané perníčky. Všichni jsou nadšení a moc jim chutnají. Určitě se na Vás ráda obrátím s další – pravděpodobně již vánoční objednávkou!!! Jana F.

12)  Vaše perníčky Prahy jsou nádherné a slaví úspěch i ve Francii. Moc děkujeme!!! Martina S. 

Kurzy:

1) Velice děkujeme za nádherný podvečer strávený s vámi na kurzu Perníčkování. Všem se nám s vámi moc líbilo a odnesly jsme si domů nejen spoustu zážitků a krásné perníčky, ale i množství cenných rad, kterých si moc vážíme. I obě naše holčičky byly nadšené a doma se zářícíma očima vyprávěly, co všechno dělaly. Ještě jednou moc děkujeme!!! Maruška Č.

2) Moc děkuji za kurz Perníčkování. Moc se mi líbil, nové poznatky vždy potěší. A dnes budu již zadělávat těsto dle vašeho receptu. Pak pošlu fotky. Jarka P. 

3) Chci moc poděkovat za krásné odpoledne strávené na kurzu Perníčkování. Přestože to nebyl můj první kurz zdobení perníčků, tak jsem se dozvěděla spoustu dalších nových informací a tipů, které mě zase posunuly v práci s perníčky dál. A moc chválím i recept na přípravu perníkového těsta. Skvěle se s ním pracuje a výborně chutná!!!!  Iva D.