O nás

S výrobou perníčků začala moje tchýně, dnes již babička Jiřinka, před více než 40 lety. Její práci obdivovali lidé nejen ze širokého okolí, ale také v zahraničí. Byl to vždy nejlepší dárek, který jsme našim známým mohli přivézt. Perníčky chutnaly nejen dětem, ale i dospělým, protože jsou vyrobeny z těch nejpoctivějších ingrediencí. Med je dodáván z jedné z nejvýše položených vesnic v Krkonoších, bio vajíčka, kakao z Holandska, koření přímo od dovozce a moučkový cukr té nejvyšší kvality z Německa. A kombinace těchto kvalitních surovin se samozřejmě projevuje i v chuti, vzhledu a trvanlivosti perníčků. Navíc „perníčkový“ rukopis babičky Jiřinky je velmi vkusný a jednoduchý, tak aby perníčky měly možnost mluvit sami za sebe a vynikl tak jejich charakter a barva.

Babička Jiřinka získala postupem let pro svou lásku k perníčkům celou rodinu. Nejdříve začaly perníčky péci a zdobit moje dcery, Anička a Emička. Po narození syna Milánka jsem začala propadat jejich kouzlu i já. A tak jsem každý týden připravovala nové těsto až se z toho stala téměř denní tradice. Užívala jsem si společné vykrajování a zdobení perníčků s dětmi a jejich kamarády, sháněla jsem neustále nová vykrajovátka a učila se. Postupem času se začali lidé mezi sebou říkat o kvalitě našich perníčků a naši vášni pro ně.

A proto jsme se rozhodli, že všichni spojíme síly a zkusíme tuto pozitivní atmosféru spojenou s perníčky přenést ještě dál. V rámci našeho eshopu nabízíme nejen vybrané hotové perníčky dle sezóny, ale i samotné těsto, polevu a nezdobené perníčky, tak abyste si i vy se svými dětmi mohly vychutnat tento společně strávený a neopakovatelný čas. Samozřejmostí jsou i perníčky přesně dle vašeho přání a specifických požadavků. Ať už se jedná o perníčky na svatbu, firemní akci, narozeniny či dárkové perníčky s motivem Prahy. Prostě vaše fantazie a naše možnosti nemají limity.

A pokud nevíte, jak na to, ale přesto byste chtěli začít s pečením perníčků, tak máme pro vás přichystané kurzy pečení a zdobení perníčků, kde vás to rádi naučíme. Z mé zkušenosti vím, že pokud pečete s láskou a radostí, tak se to vždy povede.

A my budeme šťastní, pokud vám v tom budeme moci pomoci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení