Jak nakupovat

Základní informace k perníčkům a jejich prodeji

 

Doba a způsob dodání

Všechny perníčky jsou poctivě ručně vyráběné s dodržením všech nejpřísnějších hygienických předpisů. Jejich příprava a zejména zdobení je časově náročné a zabere několik dní. Proto je nutné počítat s dodáním zboží od 3 do 10 dnů v závislosti na typu zakázky a ročním období. Speciálně před vánočními a velikonočními svátky je nutné perníčky objednat v dostatečném časovém předstihu. 

Každý perníček je balen samostatně v igelitovém pytlíku, zavázaném mašličkou. Následně se perníčky balí do bublinkové fólie, tak aby nedošlo k jejich poškození během dopravy. Během balení se perníčky vždy vyfotí pro případné reklamace. 

Kvalita perníčků

Naše perníčky jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí (o nás). Přesto musíme perníčky, kvůli legislativě,  klasifikovat jako dekorativní produkty. Základem perníčků je med, který zároveň plní funkci přírodního konzervantu. Tím perníčky vydrží čerstvé až po dobu 6 měsíců, pokud jsou správně uchovávány. Doporučení je skladovat perníčky při běžné pokojové teplotě, max. do 22°C, ideálně v uzavíratelné dóze. Perníčky neobsahují žádné chemické látky!!!

 Doprava

Perníčky je možné si buď osobně vyzvednout na adrese: Randova 4, Praha 5 anebo je posíláme nejen po celé ČR, ale také do zahraničí (po předchozí domluvě). Spolupracujeme s následujícími dopravci:

Zásilkovna -doručení na adresu - je cena 130Kč

Zásilkovna -osobní vyzvednutí - zdarma pro objednávky nad 1500Kč. Pro objednávky za méně než 1500Kč je cena 90Kč.

Úloženka partner - osobní vyzvednutí - zdarma pro objednávky nad 1500Kč. Pro objednávky za méně než 1500Kč je cena 95Kč.

U větších perníkových dekorací (např. medových dortů, květinových zápichů, svatebních dortů, …) je možný pouze osobní odběr u nás na adrese naší kanceláře: Randova 4, Praha 5. Ve výjimečných případech objednávku můžeme také zavézt (cena dopravy by byla účtována zvlášť a to dohodou). 

 

Platba

Cena za platbu kartou či bankovním převodem 0 Kč. Pokud budete hradit kupní cenu zboží převodem, objednávku začínáme zpracovávat až v momentě, kdy se vaše platba připíše na náš účet. Platba na dobírku není možná.

 

Osobní odběr

 

Perníčky prodáváme v Praze na různých trzích anebo prostřednictvím našich odběratelů. Také je možný přímý osobní odběr v pracovní dny (po - pá) od 10.00 do 18.00 hodin anebo po osobní domluvě kdykoli a to na adrese: Randova 4, Praha 5 - Smíchov, +420 724 606 267.

 

Poznámka

Všechny fotografie perníčků, perníků, dortů, zápichů a dekorací jsou ilustrativní a jejich zdobení se může následně mírně lišit. To se týká i jejich rozměrů, kde může dojít k mírným odlišnostem.